O nás

Schaeffler Headquarter Langen
Schaeffler vytváří mobilitu zítřka – již dnes


Schaeffler Group

Schaeffler se svými produktovými značkami INA, LuK a FAG je předním dodavatelem valivých ložisek, kluzných ložisek, technologií lineárního a přímého pohonu, ale také proslulým dodavatelem pro automobilový průmysl v oblasti přesných komponentů a systémů pro motory, převodovky a podvozek

Globálně angažovaná skupina firem dosáhla v roce 2020 obratu ve výši cca 12,6 miliard eur. S více než 83 300 zaměstnanci na celém světě je Schaeffler jedním z největších německých a evropských průmyslových podniků v rodinném vlastnictví.

Naše webove stranky najdete tady.

 

Schaeffler Automotive Aftermarket

Většina výrobků a opravárenských řešení Schaeffler Automotive Aftermarket je často první volbou pro opravu vozidla, když musí vozidlo do servisu. Se čtyřmi značkami LuK, INA a FAG jsou příslušné divize zodpovědné za celosvětové obchodování společnosti Schaeffler v oblasti automobilových náhradních dílů. Ať jde o převodovku, motor nebo podvozek – Schaeffler Automotive Aftermarket může čerpat z desítek let zkušeností na trhu s náhradními díly a nabízet celou řadu opravárenských řešení šitých na míru. Se společností Schaeffler jako předním vývojovým partnerem výrobců vozidel se zákazníkům divize Automotive Aftermarket nabízí přístup k inovacím celosvětově působící společnosti.

Všechny produkty a opravárenská řešení Schaeffler Automotive Aftermarket představují technologický náskok a vynikající kvalitu pro prvovýbavu. Portfolio pro odborníky aftermarketu zahrnuje vše, co je nezbytné pro výměnu dílů: Od originálního náhradního dílu přes opravárenská řešení, až po vhodné speciálního nářadí. Vždy v centru pozornosti: prvotřídní sortiment všeho kolem pohonu, motoru a podvozku v osobních vozidlech, dodávkách, užitkových vozidlech, autobusech a traktorů – pro všechny kategorie a modely vozidel. Více informaci tady.
Další informace o našich značkách