Často kladené otázky


REPXPERT je portál společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket pro automechaniky. Nabízí veškeré informace a služby související s produkty značek LuK, INA a FAG. Je určen pro nezávislé autoservisy, prodejce autodílů a vzdělávací instituce.

Chcete-li používat REPXPERT, nepotřebujete žádný speciální hardware. Stačí připojení k internetu a aktuální prohlížeč (Internet Explorer 10 nebo vyšší, Mozilla Firefox, Google Chrome nebo Safari).

Téma 1: PŘIHLÁŠENÍ

1) Co stojí členství v REPXPERTu?

Členství v REPXPERTu je zdarma. Některé specifické informace, jako jsou technické příručky, jsou za poplatek. Pro získání těchto informací mohou autoservisy využít body z bonusového programu. Proto vás REPXPERT skutečně nebude nic stát.

2) Provozuji autoservis a jsem uživatelem portálu REPXPERT. Chci, aby také moji zaměstnanci měli přístup k portálu a mohli využívat jeho informace. Je to možné?

Na portál REPXPERT se mohou přihlásit celé autoservisy. Proto stačí, když je autoservis zaregistrován jednou. Sdělte svým zaměstnancům svoji e-mailovou adresu a heslo, aby mohli také využívat služeb portálu REPXPERT. Kromě toho mohou také získat bonusové body z bonusových kupónů na společný účet.

3) Jak se mohu zaregistrovat na REPXPERTu, abych mohl využít komplexní nabídky portálu?

Stačí kliknout na tlačítko ZAREGISTRUJTE SE TEĎ! Na adrese www.repxpert.cz a zadejte svá data. Dbejte přitom na následující:
 
  •  Dávejte pozor na malá a velká písmena při zadávání hesla.
  •  Vyplňte prosím všechna povinná pole. Ta jsou označena hvězdičkou (*).
  •  Pečlivě si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky a na závěr je akceptujte.

Po dokončení registrace obdržíte potvrzovací e-mail do vámi zadané e-mailové schránky. Potvrďte prosím svou registraci tím, že kliknete na uvedený odkaz. Teprve po tomto potvrzení se můžete přihlásit pomocí e-mailové adresy a vámi zvoleného hesla.

4) Zapomněl jsem heslo. Jak ho mohu resetovat?

Pokud si nepamatujete heslo svého účtu REPXPERT, můžete kliknout na https://www.repxpert.cz/cs/login/pw/request a potom zadat vaši e-mailovou adresu. Poté obdržíte na tento e-mail zprávu, pomocí které můžete přiřadit nové heslo. Pokud přesto nemůžete získat přístup ke svému účtu, obraťte se na tým REPXPERT telefonicky na čísle +420 267 298 606 nebo e-mailem na repxpert.cz@schaeffler.com.

5) Nemohu si vzpomenout na e-mailovou adresu, se kterou jsem se zaregistroval v REPXPERTu popř. již nemám k emailu přístup. Mohu se přesto přihlásit?

Obraťte se v tomto případě na tým REPXPERT telefonicky na čísle +420 267 298 606 nebo e-mailem na repxpert.cz@schaeffler.com. Tento tým vám může přidat novou e-mailovou adresu k vašemu účtu.

6) Mám několik účtů REPXPERT. Jak je mohu sloučit?

Také v tomto případě se obraťte na tým REPXPERT telefonicky na čísle +420 267 298 606 nebo e-mailem na repxpert.cz@schaeffler.com.

7) Obdržel jsem chybovou zprávu při pokusu o nastavení nového hesla. Co dělám špatně?

Pokud obdržíte chybové hlášení, může to být například způsobeno tím, že jste požadované heslo zadali podruhé nesprávně. Zkontrolujte také, zda je heslo dlouhé nejméně šest znaků, obsahuje malá a velká písmena a alespoň jeden zvláštní znak. Pokud zadáte heslo k vašemu účtu REPXPERT několikrát špatně, může se stát, že bude účet z bezpečnostních důvodů deaktivován. V tomto případě se obraťte na tým REPXPERT telefonicky na čísle +420 267 298 606 nebo e-mailem na repxpert.cz@schaeffler.com.

Téma 2: BONUSOVÝ PROGRAM

1) Co jsou bonusové kupony a jak je mohu získat?

Bonusové kupony jsou přiloženy k řadě produktů Schaeffler. Každý bonusový kupon má jedinečný 12místný kód. Pro účast v bonusovém programu se mohou autoservisy jednoduše přihlásit na www.repxpert.cz a zde pak bonusové kupony uplatňovat. Stačí zadat příslušný kód, a tím si připsat body na svůj bonusový účet.

2) Jsem prodejce náhradních dílů. Mohu se také zapojit na bonusového programu REPXPERT?

Jako prodejce náhradních dílů se bohužel nemůžete zapojit do bonusového programu REPXPERT. Bonusový program je zaměřen výhradně na autoservisy, protože je nutné předem vyloučit střet zájmů mezi prodejci náhradních dílů a autoservisy.

3) K čemu mohu bonusové body použít?

Za bonusové body si můžete zakoupit zpoplatněné služby TecRMI® (technické příručky specifické pro konkrétní typ vozidla, údaje pro údržbu, normočasy).

4) Když se snažím uplatnit bonusový kupon, tak obdržím chybové hlášení. Proč tomu tak je?

Při zadávání kódu dbejte na malá a velká písmena. Pomlčky nemusíte zadávat, budou automaticky vytvořeny systémem. Zajistěte také, aby bonusovému kuponu nevypršela jeho platnost a nebyl již uplatněn některým vašim kolegou. Datum expirace bodů naleznete na přední straně bonusových kuponů.

5) Jak dlouho budou moje bonusové body REPXPERT platné?

Pokud uplatníte bonusový kupon na www.repxpert.cz před jeho datem expirace uvedeném na kuponu, budou bonusové body platné bez omezení. Nicméně existuje výjimka: Pokud jste během jednoho roku nezadali nebo neuplatnili na www.repxpert.cz žádné bonusové body – například za služby TecRMI – propadají všechny body, které jste do té doby nashromáždili.

6) V jakých produktech Schaeffler najdu bonusové kupony?

Bonusové kupony jsou přiloženy k 29 vybraným produktům Schaeffler.
Jsou to: LuK RepSet (150 bodů), LuK RepSet Pro (300 bodů), LuK DMF (600 bodů), LuK RepSet 2CT (800 bodů), Luk RepSet pro traktory (3000 bodů), LuK GearBOX (150 bodů), LuK RepSet CVT (150 bodů), LuK Torzní tlumič pro traktory (500 bodů), LuK RepSet HCV (3000 bodů), LuK RepSet DMF (1000 bodů), sada ozubených řemenů INA a sada ozubených řemenů s vodním čerpadlem INA (300 bodů), alternátorová volnoběžka INA (150 bodů), INA FEAD KIT a INA FEAD KIT s vodním čerpadlem (500 bodů), inteligentně řízené vodní čerpadlo INA (300 bodů), přestavovač vačkové hřídele INA (300 bodů), sada vačkové hřídele INA (300 bodů), sada rozvodového řetězu INA (300 bodů), INA FEAD řemen, FEAD OAP a FEAD napínací kladka pro traktory (150 bodů), INA FEAD KIT pro traktory - kompletní sada (500 bodů),INA FEAD KIT pro traktory malá sada (300 bodů), FAG WheelSet (150 bodů), Sada příčných ramen nápravy FAG (500 bodů), FAG CV Repair Insert Unit/TAM/IU/SmartSET (1500 bodů), FAG Complete Hub (2000 bodů), Speciální nářadí GEDORE (dvě verze) (750/1500 bodů)

7) Mohu si zakoupit další bonusové body?

To v současné době není možné.

Téma 3: Katalog TecDoc

1) Kde mohu nalézt katalog TecDoc?

Schaeffler REPXPERT vám nabízí kompletní katalog TecDoc s produkty od všech výrobců. Je k dispozici zdarma. Pro přístup do katalogu se přihlaste na www.repxpert.cz a zvolte si katalog produktů. Zde potom existuje několik možností vyhledávání. Můžete vyhledávat přímo podle objednacího čísla dílu nebo podle čísla EAN. Můžete také vyhledávat podle vozidla tak, že zadáte číslo KBA nebo VIN nebo můžete vybrat podle modelu nebo kódu motoru. Kliknete na příslušné pole a poté zadáte vyhledávací kritéria.

2) Kde najdu produktový sortiment Schaeffler?

Vedle katalogu TecDoc naleznete v REPXPERT také podrobný přehled o produktovém sortimentu Schaeffler. Zde naleznete ke každému produktu veškeré relevantní informace (brožury, montážní videa ...).

3) Mohu přes REPXPERT objednávat náhradní díly?

Ne, přes portál REPXPERT nejsou prodávány žádné náhradní díly. Obraťte se, jako obvykle, na své obchodní partnery.

4) Proč nejsou informace TecRMI zdarma?

Služby TecRMI jsou založeny na datech výrobců automobilů a jsou nakupovány pro portál REPXPERT za úhradu.