Schaeffler nově nabízí náhradní díly podvozku pod značkou FAG

25/04/2019

FAG_PC_Tie_Rod_End_840079610_1634x919px.jpg
  • Na trhu jedinečná nabídka komponentů podvozku a opravárenských řešení od jediného dodavatele 
  • Díly podvozku a řízení, hnací hřídele a pružné spojky společně s ložisky kol dodává společnost Schaeffler pod značkou FAG

Divize Automotive Aftermarket společnosti Schaeffler reorganizuje svůj sortiment pro opravy podvozku. Od 1. června 2019 rozšiřují specialisté pro trh s náhradními díly svoji nabídku pod značkou FAG o díly podvozku, řízení, hnací hřídele a pružinové spojky. Společně se stávajícím programem ložisek kol bude nyní společnost nabízet pod svou značkou FAG na trhu jedinečný sortiment pro profesionální opravy podvozku.

V tomto případě se divize důsledně řídí dlouhodobou strategií kvality Schaeffler, která se zrcadlí ve výběru materiálů, ve vývojových a výrobních procesech, jakož i na míru přizpůsobených opravárenských řešeních na trhu náhradních dílů pro automobily. „Díky používání výkonných a vysoce trvanlivých technologií pro povrchové úpravy a utěsnění můžeme nabízet trvale vysokou kvalitu napříč celým sortimentem," vysvětluje Dr. Robert Felger, vedoucí managementu produktů a oblastí výzkumu a vývoje divize Schaeffler Automotive Aftermarket. „Každý jednotlivý komponent, včetně nejmenších dílů příslušenství, je vyvíjen a monitorován podle standardů kvality společnosti Schaeffler." Se značkou FAG se společnost může ohlížet na více než 130 let zkušeností při výrobě a vývoji komponentů a pokročilých podvozkových modulů pro prvovýbavu. S technickými inovacemi, jako jsou například elektrické stabilizátory náklonu a inteligentní nápravové moduly společnost Schaeffler demonstruje svoji angažovanost v oblasti vývoje podvozku budoucnosti.

K prioritám strategie kvality u společnosti Schaeffler také patří, aby se autoservisům umožnilo poskytovat bezpečné a efektivní opravy. Se zvláštním zaměřením na všechny současné aplikace u podvozků v evropském vozovém parku doplnila divize Schaeffler své portfolio o řadu dílů příslušenství v souladu s požadavky dílny. Opravárenská řešení FAG proto obsahují všechny potřebné komponenty a veškeré příslušenství, jako jsou matice nebo šrouby, vše pochopitelně ve stejné kvalitě jako vyměňovaný originální díl. Zákazníci autoservisu se tak mohou spolehnout na trvale vysokou kvalitu při opravách podvozku, která je důležitá z hlediska bezpečnosti – ať již u dílů nebo v procesu opravy.