Nový REPXPERT je již online/výkonný nástroj pro autoservisy a distributory

29.6.15 / REPXPERT

Nový REPXPERT je již online/výkonný nástroj pro autoservisy a distributory

Nový REPXPERT je již online. S tímto online portálem dnes Schaeffler Automotive Aftermarket startuje novou dimenzi služeb pro autoservisy a distributory. Ať jde o aktualizace produktů nebo o průvodce montáží – po pár kliknutích zde najdou i profesionálové z autoservisů vše, co potřebují pro svoji každodenní práci. Kromě toho nový portál prezentuje celé portfolio produktů čtyř značek – LuK, INA, FAG a Ruville – a to zcela poprvé.

Práce, učení, informování – nový REPXPERT s těmito třemi jasně strukturovanými hlavními tématy má svěží nový design. Jeho intuitivní navigační menu s inteligentním hledáním procesů a vazeb tak umožňuje uživatelům rychlým a cíleným způsobem získat požadované informace. Hlavním prvkem je online katalog spojený s celým produktovým portfoliem Schaeffler Automotive Aftermarket, tedy se všemi produkty značek LuK, INA, FAG a Ruville.

Kromě funkcí vyhledávání produktu pomocí objednacích čísel z prvovýroby, čísel dílů nebo EAN čísel portál rovněž obsahuje popisy, výhody a aktualizace produktů a jejich montážní návody – vše specificky pro produkt i vozidlo a hlavně neverbálně. Uživatel zde nalezne také důležité informace o diagnostice poškození dílů. S každým produktem jsou pro možnost rychlého vyhledání spojeny i odkazy na všechna relevantní informační média, jako jsou brožury a videa.

Do nového REPXPERTu je rovněž začleněn školicí program společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket. Autoservisy, distribuční partneři, organizace technické podpory, střední průmyslové školy a centra odborné výuky zajímající se o školení zde naleznou cenné informace, jako jsou how-to videa, obsah použitých školení a organizační podrobnosti. Překvapivě velký je také počet dalších funkcí portálu, jako jsou kalendáře událostí, nejnovější tiskové zprávy a dokonce aplikace pro dvouhmotové setrvačníky, která za pár sekund zobrazí hodnotu točivého momentu a jmenovité hodnoty pro úhel volné vůle a klopnou vůli pro všechny dvouhmotové setrvačníky LuK. Zkrátka vše, co potřebují profesionální autoservisy. V případě, že některé informace chybí, což je velmi nepravděpodobné, mohou uživatelé využít zde zobrazené kontaktní údaje, nebo mohou jednoduše použít tlačítko zpětné vazby.

„S novým REPXPERTem pokračujeme v úspěchu našeho online portálu vytvořeného před více než deseti lety a dáváme této službě zcela nový rozměr. Portál je tedy uživatelsky přívětivější a je více orientovaný na dialog,' říká Dr. Robert Felgere, Senior Vice President divize Product & Marketing společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket. „REPXPERT je víc než online portál, REPXPERT je naše servisní značka pro technické prezentace, semináře a školení – zkrátka pro všechny technické služby nabízené s našimi produkty a pro opravárenská řešení.'

A jen tak mimochodem, uživatelé již registrovaní na starém REPXPERTu mohou přejít ihned na novou verzi po několika kliknutích. Získané bonusové body jim budou automaticky převedeny na novou platformu. Pro nové zájemce o náš portál je nutná jejich registrace, která je zcela zdarma.