Využíváte Schaeffler REPXPERT? Novinky vám teď představíme i na Facebooku!

16.5.18 / REPXPERT

Když potřebuje mechanik montážní manuály nebo jiné technické informace, hledá informace online. Jenže jak se v tom množství informací vyznat? A čemu důvěřovat? My to důležité vybereme za vás! Stačí „lajknout“ stránku Schaeffler REPXPERT Česká republika a nic podstatného o produktech, sadách a montáži dílů LuK, INA, FAG a Ruville už vám neunikne.

Potřebujete vědět o novinkách v konstrukci dílů? Na Facebooku vás na ně upozorníme. Dozvíte se o důležitých servisních informacích z portálu www.REPXPERT.cz, které se týkají spojek, motorových dílů i součástek kol a podvozku. Zkrátka vám neunikne nic, co využijete v každodenní práci v autoservisu.

Zajímají vás technická školení? Na Facebooku Schaeffler REPXPERT Česká republika vám představíme montážní videa REPXPERT pro produkty značek LuK, INA, FAG a Ruville. Ukážeme vám, kde najít online kurzy a občas vás upozorníme i na aktuální tréninky, které chystáme ve vašem regionu. Budeme vás informovat i o akcích a veletrzích, které by vás mohly zajímat a seznámíme vás s naším týmem expertů!

Novou facebookovou stránku využijete i jako zdroj informací o novinkách na trhu s náhradními díly. Dozvíte se tu jak o nových produktech, které pro aftermarket chystáme a které uvádíme na trh, tak i o sadách, které v servisu využíváte skoro denně. Klikněte na stránce na ikonu „To se mi líbí' a pokud chcete, aby vám neuniklo vůbec nic, v sekci Sleduji stačí nastavit Zobrazit jako první.

Těšíme se, že váš Facebook bude odteď o něco více vonět motorovým olejem.