Nové sady torzních tyčí Ruville od Schaeffler Automotive Aftermarket

26.2.15 / Ruville

Premiéra na nezávislém trhu s náhradními díly: Schaeffler Automotive Aftermarket rozšiřuje svůj široký sortiment podvozkových dílů a od dubna nabízí nové kity torzních tyčí Ruville pro zadní nápravy osobních vozidel modelů Renault Kangoo.

Premiéra na nezávislém trhu s náhradními díly: Schaeffler Automotive Aftermarket rozšiřuje svůj široký sortiment podvozkových dílů a od dubna nabízí nové kity torzních tyčí Ruville pro zadní nápravy osobních vozidel modelů Renault Kangoo. Značka Ruville tímto inovativním řešením dále upevňuje svoji pozici předních dodavatele náhradních dílů se specializací na motor a podvozek.

Nové řešení se skládá ze čtyř torzních tyčí, které jsou k dispozici i samostatně. Všechny torzní tyče mají vysoce kvalitní povrchovou úpravu, která je chrání proti korozi, a tím zaručuje jejich dlouhou životnost. K novým dílům bylo vyvinuto také speciální nářadí, které umožní autoservisům efektivní opravny všech vozidel Renault a PSA, vybavené konstrukcí s torzními tyčemi.

Koroze u těchto dílů vzniká, když dojde k poškození povrchové vrstvy torzních tyčí na zadní nápravě v důsledku nárazů kamínků nebo mechanického namáhání. To nevyhnutelně vede k prasknutí torzní tyče. Výsledkem je, že vozidlo již nelze bezpečně provozovat. Torzní tyče u nového řešení oprav Ruville odolávají i extrémnímu zatížení díky potahu ze zinkových lamel. V kombinaci s příslušným speciálním nářadím Ruville jsou nezávislé autoservisy poprvé schopny rychle a efektivně vyměnit zlomené tyče za nové torzní tyče ve vyšší kvalitě, než je originální díl pro prvovýrobu.

'Vzhledem k vysokým cenám originálních dílů se mnozí motoristé doposud rozhodovali místo pro opravu spíše pro výměnu celého vozidla. S kity torzních tyčí Ruville a s příslušným speciálním nářadím dáváme nezávislým autoservisům do rukou kompletní sady pro provádění levných a rychlých oprav na zadní nápravě vozu Renault Kangoo. Tedy opravy, které se vyplatí, a které mohou autoservisům přinést nové zákazníky' říká Maik Evers, ředitel Program managementu Ruville u Schaeffler Automotive Aftermarket.

Další informace o celém program dílů zavěšení podvozku Ruville získáte na adrese www.ruville.com