Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Řemeny pro pohon přídavných agregátů INA (FEAD)

INA FEAD Belt

Řemeny pro pohon přídavných agregátů od předních specialistů na motor

Popis produktu:

V posledních letech se pohon přídavných agregátů vyvinul ve velmi složitý systém, který musí odolat extrémnímu namáhání. Aby bylo zajištěno dlouhodobé zachování funkčnosti pohonu přídavných agregátů musí být hnací řemeny v pravidelných intervalech měněny za náhradními díly v kvalitě OEM:

Klínový řemen

Klínové řemeny jsou zřídka obsaženy v současných nových vozidlech, ale nadále mají velký význam u stávajících vozových parků. Mají klínovitý kontaktní povrch a často mají ozubenou konstrukci, která umožňuje nízký poloměr ovinutí.

Žebrovaný klínový řemen

V moderních vozidlech jsou nejmodernějším řešením žebrované klínové řemeny. Mají několik klínových žeber v podélném směru, jsou tenčí a jsou určeny pro vyšší zatížení. To znamená, že mohou být použity v moderních náročných řemenových pohonech a pro řemenice s malými průměry. Pro pohon stále výkonnějších pomocných agregátů přenášejí větší síly a mohou odolat vyššímu zatížení. Pro přesnou montáž v různých vozidlech jsou dnes k dispozici v různých šířkách a délkách. Díky dalšímu technickému vývoji obsahuje současná řada klínových žebrovaných řemenů také elastické klínové žebrované řemeny (EPK) a dvojité žebrované klínové řemeny (DPK).
Výhody: 
  • Nabídka řemenů v pohonu přídavných agregátů obsahuje:
    • Klínové řemeny a žebrované klínové řemeny, plus elastické a oboustranné varianty
    • Celkem více než 550 různých objednacích čísel dílů v kvalitě OEM
    • Rozsáhlé pokrytí evropské flotily díky neustálému rozšiřování programu produktů
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)