Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

FAG Repair Insert Unit (RIU) (opravné sady náboje kola)

FAG NFZ Repair Insert Unit (RIU)

Jednotky ložisek kol pro užitková vozidla od předních dodavatelů do sériové výroby

Popis produktu:

Ložiska kol pro užitková vozidla jsou bezpečnostními komponenty, protože musí zachytit všechny dynamické síly. Kromě toho jsou na ně kladeny vysoké nároky z hlediska životnosti, spolehlivosti a bezúdržbového provozu.

FAG Repair Insert Unit (RIU) (jednotka ložiska kola) je technologie vyvinutá společností Schaeffler pro řešení dílenských oprav. Skládá se ze dvou předem smontovaných kuželíkových ložisek, která jsou po montáži spojena pojistným kroužkem. FAG RIU je mazaná na dobu životnosti a je utěsněna proti vniknutí znečištění. Potřebné speciální nástroje jsou součástí balení.

Společnost Schaeffler je předním výrobcem pro prvovýbavu pro osobní automobily, lehká užitková vozidla i tahače a má na trhu s náhradními díly v produktovém portfoliu inteligentní řešení oprav pod značkou FAG.
 
Výhody:
 
  • FAG Repair Insert Unit (RIU) (jednotka ložiska kola) je technologie vyvinutá společností Schaeffler pro řešení dílenských oprav.
  • Jsou to vždy velmi přesné díly s nízkým opotřebením a mají velmi dlouhou životnost.
  • Díky standardizované konstrukci lze s pouze jednou jednotkou FAG RIU opravovat mnoho nábojů kol.
  • Jednotka FAG RIU je smontována, namazaná na celou životnost speciálním mazivem pro užitková vozidla, je bezúdržbová a je utěsněna proti všem druhům znečištění.
  • Do rozsahu dodávky patří také nástroje pro nalisování.
  • Všechny verze FAG RIU odpovídají 1:1 specifikacím pro prvovýbavu.
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)