Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Dvouhmotový setrvačník LuK

LuK Dual Mass Flywheel

Pro bezproblémovou výměnu dvouhmotového setrvačníku


Popis produktu:

Každé druhé nové osobní vozidlo a lehké užitkové vozidlo jsou dnes vybaveny dvouhmotovým setrvačníkem (DMF) a jejich počet stále roste. Dvouhmotový setrvačník je už pro většinu osobních vozidel se vznětovými a vysoce výkonnými zážehovými motory standardem. Podobným dvouhmotovým setrvačníkem je dnes v Evropě osazeno více než 85 milionů vozidel.

Podobně jako spojka, tak je i dvouhmotový setrvačník vystaven běžnému opotřebení a v případě potřeby je nutné ho vyměnit. Odborníci Schaeffler Automotive Aftermarket nemají pro tyto účely pouze sadu LuK RepSet DMF, ale mají ve svém portfoliu také samostatné dvouhmotové setrvačníky LuK.

Dvouhmotový setrvačník vykonává ochrannou funkci mezi motorem a převodovkou. Pokud není v dobrém stavu, může vibracemi poškodit hnací ústrojí. Výměna dvouhmotového setrvačníku za pevný setrvačník pomocí tzv. konverzní sady od jiných společností není bez rizika. Tyto alternativy nesplňují specifikace výrobce a mohou vést ke hluku z převodovky, k drnčivým hlukům z karoserie a v nejhorším případě i k selhání kompletního hnacího ústrojí.

Profesionálním autoservisům záleží na původu, proto důvěřují dvouhmotovým setrvačníkům od Schaeffler Automotive Aftermarket. Tak se vyhnou riziku následných problémů nebo záručních nároků od majitelů vozidel.

Míru opotřebení dvouhmotového setrvačníku lze zkontrolovat, dokud je namontován ve vozidle, pomocí testovacího nástroje dvouhmotového setrvačníku od společnosti Schaeffler.

Výhody:
 
  • Výrobní standardy pro prvovýbavu
  • Snížení vibrací a hluku v hnacím ústrojí
  • Nižší zatížení převodovky
  • Snížení emisí CO2 a spotřeby paliva
  • LuK pokrývá svými dvouhmotovými setrvačníky téměř celý trh pro aftermarket

 
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)