Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

LuK RepSet DMF

LuK RepSet DMF

Naše rozsáhlá opravárenská sada pro celkovou opravu


Popis produktu:

Při opravě vadného dvouhmotového setrvačníku (DMF) je vhodné vyměnit také spojku. Jedině tak se vyhnete pozdějšímu poškození spojky a zabráníte další návštěvě zákazníka v autoservisu kvůli této opravě.

Pro tento druh opravy společnost Schaeffler Automotive Aftermarket vyvinula sadu LuK RepSet DMF. Kromě dvouhmotového setrvačníku sada obsahuje také spojkovou lamelu, přítlačný kotouč, všechny šrouby nutné k opravě (dilatační šrouby) a konvenční vypínací ložiska nebo hydraulický centrální vypínací mechanismus. Jsou to přesně sladěné komponenty, které perfektně spolupracují. To zajišťuje bezpečný provoz již od samého začátku.

Druhá verze sady LuK RepSet DMF obsahuje spojku s odpruženým setrvačníkem (DFC), což je předem sestavená jednotka vyrobená z výše uvedených komponentů.

Pozor: Některé společnosti doporučují vyměňovat dvouhmotový setrvačník za pevný setrvačník (v konverzní sadě). Tento typ opravy nebyl testován výrobci vozidel a může způsobit nejen vysokou spotřebu paliva, ale může také způsobit výpadek celého systému spojky a dokonce může vést k poškození převodovky. Pro odborníky ve společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket jde o řešení, které se nakonec nevyplácí a pouze způsobuje potíže.

Výhody:
 
  • Náš rozsáhlý opravárenský paket pro celkovou opravu
  • Vše z jednoho zdroje, v kvalitě prvovýbavy, přesně vyladěné pro dokonalou spolupráci
  • Vynikající pro vozidla s integrovaným dvouhmotovým setrvačníkem. Zvyšuje komfort jízdy a snižuje zatížení převodovky
  • LuK RepSet DMF je "bezproblémové řešení" od Schaeffler Automotive Aftermarket

 
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)