Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

LuK RepSet Pro

LuK_PC_RS_620326821-1634x919px.jpg
LuK_PC_RS_623312433-1634x919px.jpg
LuK_3D_Mock_Up_RepSetPro_PC_right_new-1634x919px.jpg

Kompletní řešení pro hydraulické a semi-hydraulické spojkové systémy


Popis produktu:

Důležitým prvkem pro provoz spojky je její vypínací systém. Centrální hydraulické ložisko (CSC) nebo pracovní spojkový válec jsou obvykle montovány uvnitř nebo na vnější straně skříně spojky, kde jsou tyto díly vystaveny vysokým teplotám, znečištění, oděru, vlhkosti a olejové mlze. V průběhu času a se zvyšujícím se počtem najetých kilometrů tyto vlivy zvyšují opotřebení hydraulického systému.

Z tohoto důvodu doporučují odborníci z Schaeffler Automotive Aftermarket vyměnit ložisko CSC, příp. pracovní spojkový válec, při každé opravě spojky. Tím se preventivně zabrání následným poškozením a další návštěvě autoservisu. Spojková sada LuK RepSet Pro se již v minulosti osvědčila jako ideální dlouhodobé řešení pro opravy moderních vozidel s centrálním hydraulickým ložiskem CSC.

Řada produktů LuK RepSet Pro se trvale rozšiřuje. Vedle aplikací pro plně hydraulické systémy s CSC jsou nyní k dispozici také sady pro vozidla se semi-hydraulickými spojkovými systémy. Kromě přítlačného kotouče spojky, spojkové lamely a mechanického vypínacího ložiska obsahují tyto spojkové sady také pracovní spojkový válec.

Výhody:
 
  • Všechny díly jsou precizně sladěny a jsou vyzkoušeny v sériové výrobě (v kvalitě pro prvovýbavu), což zajišťuje bezproblémový provoz celého systému spojky.
  • Správné řešení pro vozidla s plně nebo částečně (semi) hydraulickým systémem vypínání spojky
  • Zjednodušené vyhledání dílů, zkrácení doby objednání
  • S doprovodnými servisními informacemi pro výměnu dílů krok za krokem

 
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)