Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

INA FEAD KIT (sada pro pohon přídavných agregátů)

INA FEAD KIT

Jednoduché řešení pro složité opravy

Popis produktu:

Pro profesionální opravu pohonu přídavných agregátů v současnosti již nestačí provést kontrolu popř. výměnu klínového řemenu. 

K vyšší komplexnosti přispívají také další komponenty - jako jsou klimatizace, posilovač řízení, stále výkonnější alternátory a systémy start-stop. Přísné požadavky na snižování množství CO2 současně vedou ke konstrukci stále menších motorů („Downsizing“) s vyššími rotačními nepravidelnostmi otáčení klikové hřídele, a tím k intenzivnějšímu namáhání pohonu pomocných agregátů.

Se sadou INA FEAD KIT nabízí společnost Schaeffler na trhu s autopříslušenstvím kompletní řešení pro snadnou opravu pohonu přídavných agregátů. Sada vždy obsahuje klínový žebrovaný řemen, napínací a vodicí kladky a všechno nezbytné příslušenství. V závislosti na typu vozidla a zatížení může opravárenské řešení navíc obsahovat alternátorovou volnoběžku, tlumič torzních kmitů, odpojovač řemenice nebo také vodní čerpadlo.

Sady INA FEAD jsou individuálně sestavená opravárenská řešení pro příslušné aplikace ve vozidle a obsahují přesně vybrané komponenty potřebné pro autoservis - nic víc, ale především o nic méně!
Výhody:
 
  • Konkrétní opravárenské řešení přizpůsobené pro příslušný typ vozidla 
  • Perfektně vzájemně přizpůsobené komponenty vyrobené podle specifikací pro prvovýbavu
  • Žádné opakující se opravy - žádná následná poškození
  • Včetně všech montážních dílů potřebných pro montáž
  • Vysoká efektivita při diagnostikování i montáži
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)