Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Spojková lamela LuK

LuK Clutch Disc

Centrální spojovací prvek spojky


Popis produktu:

Spojková lamela je centrálním spojovacím prvkem spojky. Společně s přítlačným kotoučem spojky zajišťuje spojková lamela odpojování a spojování motoru a hnacího traktu. Spojková lamela představuje hlavní spojovací prvek spojky mezi setrvačníkem a přítlačným kotoučem. Spojková obložení se využívají k seřízení otáček motoru na otáčky převodovky a přenosu momentu motoru. Tlumicí systém v náboji se používá k tlumení přenosu vibrací motoru na hnací ústrojí.

Jako přední výrobce a technologický lídr nabízí společnost LuK ideální řešení v souladu s technickými údaji výrobce pro jakoukoliv situaci, kterou by mohly opravy vyžadovat. Od spojkových lamel s jednoduchým tlumením torzních kmitů, konstrukce s vícenásobným tlumením, po tuhé spojkové lamely používané v systému dvouhmotového setrvačníku až po spojkové lamely s korekcí opotřebení.

Společnost LuK je známá optimálním tlumením pomocí tuhých obložení odolných vůči opotřebení a svými nejvyššími standardy.

Další informace: Kromě plnění technických požadavků, jako je nízké opotřebení, zajišťuje stálý koeficient tření a hladký nárůst točivého momentu; spojkové kotouče musí také splňovat aktuální normy ochrany životního prostředí.

Výhody:
 
  • Vynikající tlumení torzních kmitů
  • Třecí obložení šetrné k životnímu prostředí (bez azbestu)
  • Dlouhá životnost
  • Kvalita OE
  • Poskytuje komfortní přenos točivého momentu
  • Ochrana proti přetížení

 
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)