Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Tlumič vibrací klikové hřídele INA

INA Crankshaft Vibration Damper

Zajišťuje tichý chod a pohodlnou jízdu

Popis produktu:

V důsledku principu čtyřdobého motoru je kliková hřídel trvale brzděna a opět zrychlována, to vytváří rotační nerovnoměrnost. Produkované vibrace jsou tím silnější, čím nižší je počet válců a volnoběžné otáčky. Výsledkem je zvýšené zatížení v pohonu pomocných agregátů a silné vibrace klikové hřídele.

Tlumiče vibrací klikové hřídele různých konstrukcí tlumí vzniklé vibrace a zajistí hladký a tichý chod motoru. Jednoduché tlumiče vibrací klikové hřídele se skládají ze dvou samostatných kotoučů, mezi nimiž je určitý tlumicí díl. Vnější kotouč je přesně přizpůsoben geometrii klikové hřídele a zabraňuje jako přídavná tlumicí hmotnost poškození klikové hřídele.

Oddělené řemenice mají také další tlumicí element, se kterým je pohon pomocných agregátů oddělen od klikové hřídele. Vibrace klikové hřídele se tak vůbec nepřenášejí do pohonu pomocných agregátů a tyto díly jsou tak značně odlehčeny.

Jako jediný dodavatel nabízí společnost Schaeffler tyto konvenční tlumicí systémy pro určité aplikace také s novými oddělovači klikové hřídele s vysoce zatížitelnými obloukovými pružinami.

 
Výhody:
  • Tlumicí prvky z pryže nebo silikonu
  • Optimalizace hluku, rovnoměrný a klidný chod motoru
  • Oddělení pohonu pomocných agregátů od nerovnoměrného otáčení klikové hřídele
  • Výhradní dodavatel inovativních oddělovačů řemenic
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)