Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Sada ozubeného řemene INA

INA Timing Belt KIT

Kompletní řešení pro pohon rozvodů

Popis produktu:

Pohon rozvodů zajišťuje přesné spalovací procesy v motoru a zaručuje úhlově přesný pohon vačkové hřídele, která v pravý čas otvírá a zavírá ventily. Předpokladem pro trvale přesné „časování rozvodů“ je konstantní napnutí ozubeného řemene, což je zajištěno napínacími a vodicími kladkami.

Při opotřebení ozubeného řemene nebo při kolísání napnutí řemenu nemůže vačková hřídel přesně pracovat. Následek: Motor nepodává plný výkon. V nejhorším případě mohou zuby přeskočit, což může vést k úplnému poškození motoru.

Kromě tohoto nebezpečí se v posledních letech přidávají neustále se zvyšující požadavky na všechny komponenty řemenového pohonu. Vyšší zatížení v motorovém prostoru a delší doba životnosti vedou k tomu, že autoservisy v rámci požadovaných intervalů výměny od výrobce vozidla v současnosti zpravidla vyměňují hned všechny komponenty řemenového pohonu.Tak se zamezí následným poškozením a vysokým nákladům na opravy. Sady rozvodových ozubených řemenů INA obsahují vedle ozubeného řemenu a napínacích a vodicích kladek také veškeré díly příslušenství potřebné pro výměnu.

Pokyn: Pokud je rozvodovým řemenem poháněno i vodní čerpadlo, je vhodné ho taky vyměnit. Sady ozubeného řemenu INA obsahují odpovídající vodní čerpadlo.
 
Výhody:
 
  • Efektivní a inteligentní opravárenské řešení - rychlé vyhledávání produktů, rychlé opravy
  • Všechny komponenty jsou přizpůsobené pro montáž a perfektně sladěné
  • Všechny komponenty jsou v obvyklé kvalitě pro prvovýbavu
  • Více než 500 různých sad ozubeného řemenu pokrývá více než 95 % evropského vozového parku
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)