Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Napínací kladky INA

INA Tensioner Pulley

Spolehlivé napínací kladky - za všech podmínek

Popis produktu:

Vysoce kvalitní napínací kladky INA se používají jak v pohonu rozvodů, tak v pohonu přídavných agregátů.

Konstantní napnutí řemenů je nezbytné, aby se zabránilo přeskakování řemenu a nedošlo k vážnému poškození motoru, zejména u mechanických systémů rozvodů. Žebrované klínové řemeny musí být také spolehlivě napnuty v pohonu přídavných agregátů tak, aby nedocházelo ke vzniku rušivého hluku a aby byl zaručen konstantní přenos výkonu.

V současnosti jsou převážně používány excentricky montované napínací kladky, které zaručují velké úhly otáčení v nejmenším montážním prostoru. Naproti tomu jsou v pohonu přídavných agregátů používány v závislosti na požadavcích mechanické nebo hydraulické napínací prvky. Systém pružinových tlumičů je společným prvkem všech typů. Zatímco pružina zajišťuje konstantní napnutí řemenu, systém tlumičů uklidňuje pohyb řemenu a zabraňuje vibracím.

U ložisek a povrchů napínacích kladek INA se přirozeně používají osvědčené a otestované díly, které se také používají ve vodicích řemenicích INA! Mechanické a hydraulické napínací kladky INA proto zajišťují optimální napnutí řemenu za všech externích podmínek.
 
Výhody:
  • Dokonale přizpůsobené aplikaci
  • Trvale udržují téměř konstantní napnutí řemenu
  • Minimální ztráta maziva plus zvýšená dávka maziva
  • Hladký a tichý chod po celou dobu provozní životnosti
  • Odolné vůči vlivům teploty a okolního prostředí
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)