Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

Dvouhmotový setrvačník pro vozidla s dvojitou spojkou LuK

LuK Dual Mass Flywheel for vehicles with Double Clutches

Tlumení vibrací v hnacím ústrojí znamená zvýšení jízdního komfortu


Popis produktu:

Použití dvouhmotového setrvačníku (DMF) je nezbytnou podmínkou pro řadu moderních vozidel. Optimalizovaná spotřeba paliva a nižší vibrace jsou hlavním tématem.

Také vozidla s převodovkou s dvojitou spojkou jsou vybavena dvouhmotovými setrvačníky. Konstrukce je ale trochu odlišná od dvouhmotových setrvačníků pro normální mechanické převodovky. Stejně jako u běžného dvouhmotového setrvačníku používaného u přímo řazených převodovek, i u tohoto setrvačníku existuje primární a sekundární hmota. Sekundární odpružená hmota je zde zastoupena hmotností dvojité spojky.

Pozor: Funkci dvouhmotového setrvačníku nelze testovat pomocí nástroje na testování dvouhmotového setrvačníku ve vozidle po montáži. Lze provést vizuální test unikajícího maziva, povolených vyvažovacích závaží apod.

Další informace: Věděli jste, že kromě dvouhmotového setrvačníku pro suché dvojité spojky vyrábí společnost Schaeffler Automotive Aftermarket také dvouhmotové setrvačníky pro systémy mokrých dvojitých spojek používané společností VW, Audi, BMW a Porsche ve svém portfoliu.

Výhody:
 
  • Snížení vibrací a hluku v hnacím ústrojí
  • Zvyšuje jízdní komfort snížením zatížení klikové hřídele a převodovky
  • Umožňuje jízdu při nízkých otáčkách, což snižuje spotřebu paliva a emise CO2
  • Vysoká životnost
  • Nejlepší kvalita pro prvovýbavu analogicky jako pro sériovou výrobu
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)