Produktový katalog TecDoc

powered by

DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!

INA FEAD KIT (sada pro pohon přídavných agregátů) u traktorů

INA FEAD KIT Tractor

Kompletní opravárenské řešení pro pohon přídavných agregátů u traktorů

Popis produktu:

Zvyšující se počet komponentů v motoru a v bezpečnostních systémech u moderních traktorů znamená také vyšší zatížení v pohonu přídavných agregátů. Více agregátů znamená také složitější vedení řemenů pohonu těchto agregátů. Kromě toho se také zvyšují přenášené síly a vibrace v systému. V kombinaci s již tak silným vnějším zatížením u motoru traktoru to znamená výrazný nárůst opotřebení.

Výměna jednoho vadného komponentu je pouze krátkodobým řešením, protože často je příčinou poškození zcela jiný komponent. To je ale jen obtížné diagnostikovatelné. Proto společnost Schaeffler vyvinula první kompletní řešení pro opravy pohonu přídavných agregátů. Tak je možné příslušné komponenty vyměnit v jediném kroku s cílem zajistit udržitelné a spolehlivé opravy. Nová sada INA FEAD KIT zajišťuje hladký chod a efektivní přenos energie v pohonu přídavných agregátů u traktorů.
 
Výhody:

Všechny komponenty řemenového pohonu INA odpovídají konstrukcí, provedením, kvalitou a přeností přesné specifikacím pro prvovýbavu. Tím se výrazně sníží prostoje a nebezpečí poškození motoru.

Napínací kladka
Zajišťuje optimální napnutí klínového žebrovaného řemenu, čímž se zamezí vzniku vibrací a prokluzu.

Vratná kladka
Pomáhá vést řemen v pohonu přídavných agregátů přesně a zajišťuje bezchybnou funkci systému.

Alternátorová volnoběžka (OAP)
Omezuje špičky zatížení, snižuje vibrace a chrání generátor a všechny další přídavné komponenty před předčasným opotřebením.

Klínové žebrované řemeny
Zajišťují optimální přenos síly z klikové hřídele na celý pohon přídavných agregátů.

 
Zpět na přehled
DALŠÍ SLUŽBY

Registrujte se již dnes pro kompletní přístup ke všem našim službám: katalog TecDoc, montážní pokyny a videa, bonusový program a aktuální informace o našich produktech.

Registrujte se nyní!
Podpora Schaeffler REPXPERT
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Zavolejte nám
INFOLINKA:
Potřebujete poradit s nastavením portálu?
Potřebujete více informací o bonusových bodech?
Kontaktujte:
+420 267 298 606 (CZ)